Prezentujemy 4 z 12 webinarów nt. tworzenia przewag konkurencyjnych i wzmacnianiu pozycji rynkowej MŚP w czasie kryzysu, które zostaną zorganizowane przez Fundację na Rzecz Wspierania Konkurencyjności Polskiej Gospodarki w 2021 r. 

Przypominamy o możliwości kierowania pytań do naszych ekspertów (więcej informacji nt. e-consultingu) na nasz adres mailowy: 

office@progres2020.pl

lub bezpośrednio do dr. Giorgio Oggero: 

giorgio.oggero@libero.it

Szkolenie poprowadzili:

Prelegenci:

Giorgio Oggero –

Moderatorzy:

Andrzej Szewczyk – absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA
University of Illinois. Od ponad 25 lat zajmuje się internacjonalizacją polskich firm na rynkach międzynarodowych. Początkowo pracując dla Komisji Europejskiej w ramach europejskich programów dla małych i średnich firm, następnie jako dyrektor Departamentu Promocji Współpracy Międzynarodowej w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), a później w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) jako zastępca dyrektora Departamentu Promocji Gospodarczej i dyrektor Centrum Współpracy Polska – Chiny. Zrealizował wiele projektów biznesowych i promocyjnych dla małych i średnich firm na arenie międzynarodowej.

Michał Górski – główny ekspert Fundacji na Rzecz Wspierania Konkurencyjności Polskiej Gospodarki. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2006-2012 pracował jako wicekonsul a następnie konsul w polskich placówkach dyplomatycznych. Od 2013 do 2017 kierował Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Rzymie. Od 2017 publicysta specjalizujący się w relacjach międzynarodowych, współpracownik organizacji pracodawców, zastępca członka organu doradczego Unii Europejskiej – Europejskiego
Komitetu Ekonomiczno- Społecznego. Specjalizuje się w prawnych i politycznych aspektach obrotu międzynarodowego oraz systemowych i praktycznych aspektach międzynarodowej wymiany handlowej oraz pozyskiwania inwestycji.

 

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.